ouderraad

OUDERRAAD

Onze oudervereniging is een feitelijke vereniging aangesloten bij de gemeentelijke lagere school Eikenlaar onder de benaming “ Oudervereniging Eikenlaar “De vereniging heeft tot doel een samenwerking tussen school en ouders van de leerlingen van de school na te streven en te bevorderen, dit ten bate van de harmonische ontwikkeling van de kinderen in het algemeen en van de schoolopvoeding in het bijzonder.Zij eerbiedigt het pedagogische project van het schoolbestuur en de school.

De statuten van de Oudervereniging Eikenlaar liggen ter inzage bij de directeur van de school.

 

Samenstelling van het ouderraad :

Directeur - Nathalie Herremans directie@eikenlaar.be

Voorzitter - Guy Deliever guydeliever@hotmail.com

Secretaris -

Penningmeester - Nathalie Herremans directie@eikenlaar.be

Afgevaardigde leerkrachten - juf Katrien katrien.baelus@telenet.be

 

Guy Deliever – guydeliever@hotmail.com – 0484/ 62 09 74 – klas 3A en 5B

Sylvie Timé – sylvie.time@gmail.com – 0475/41 69 19 – klas 6B

Katrien Van Gele – vangelek@hotmail.com – klas 3A en 4B

Wendy Vermeiren – vermeiren.wendy@hotmail.com – klas 3B

Cis Vandael – ciscyclopost@hotmail.com – klas 2A en 4B

Stephan Van de Berg – stephanvandeberg@hotmail.com – 0485/53 99 39 – klas 2A

Kurt Vlaminck – kvlaminck@msn.com – 0475/85 23 12 – klas 2B en 3B

Filip Smets – filip-smets@skynet.be – 0474/44 99 91 – klas 3B en 5A

Soraya Ahouari – sorayasimba@hotmail.com – 0485/30 68 46 – klas 2A en 4A

Kristiaan - ? – klas 4A

 

 

Onze oudervereniging is lid van KOOGO ( Koepel van Ouderverenigingen van het Officieel Gesubsidieerd Onderwijs ).

Adres

Ravensteingalerij 27 bus 8

1000 Brussel

Tel. 02-506.41.69

fax (02) 502 12 64

koogo@ovsg.be

PARENS

Het tweede comité van de oudervereniging is het feestcomité. Zij organiseren al jaren de kaas -en wijnavond en het schoolfeest. De bedoeling van dit comité is om wat extra geld in het laatje te brengen. Alle inkomsten van deze activiteiten gaan steeds integraal naar de kinderen.

 

 

Leden feestcomité :

Anke Verstrepen – verstrepenanke@gmail.com – 0485/52 78 74 – klas 2A

Leslie Laenen – Leslie.l@live.be – 0479/54 55 60 – klas 2B en 3B

Sabine Flies – sabine_flies@hotmail.com – 0478/98 68 98 – klas 2A en 3B

Kristel Verbesselt – kristelverbesselt@hotmail.com – 0474/26 59 67 – klas 3B en 5A

An Van der Auwera – an.vdauwera@skynet.be – 0479/84 03 75 – klas 2A

Anneleen Van Gucht – anneleen.van.gucht@gmail.com – 0473/51 53 26 – klas 4B en 6B

Soraya Ahouari – sorayasimba@hotmail.com – 0485/30 68 46 – klas 2A en 4A

 

GBS EIKENLAAR

Gemeentelijke kleuter én lagere school